Menu KOLTUK YIKAMA DÜNYASI
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Sonuçlar
Link Referanslar
İZMİR KOLTUK YIKAMA
İZMİR HALI YIKAMA

İZMİR HALI YIKAMA

PROFOSYONEL HALI YIKAMA HİZMETLERİ

BİZİ ARAYIN FARKI YAŞAYIN...


 

İzmir Halı Yıkama Şirketimiz İzmir ili ve ilçeleri ile Halı Yıkama Hizmetleri vermektedir. Koltuk Yıkama Dunaysı olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek 2001 yılından günümüze kadar hizmetlerini sürdürmüştür. İzmir Halı Yıkama olarak Profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile kaliteli temizlik ve yıkama hizmetlerini vermekteyiz. Garantili Halı Yıkama yapan firmamız bir çok kişiye tavsiye edilmektedir.

 


Uygun ve ekonomik halı yıkama fiyatları sunan firmamız her türlü halı çeşitlerinide yıkamaktadır . İzmir Makina Halı Yıkama, İzmir Eldokuma Halı Yıkama, İzmir Shaggy Halı Yıkama, İzmir Nepal Halı Yıkama, İzmir Ladik Halı Yıkama, İzmir Step Halı Yıkama, İzmir Milas Halı Yıkama, İzmir Bünyan Halı Yıkama, İzmir Merinos Halı Yıkama, İzmir İpek Halı Yıkama, İzmir Yün Halı Yıkama, İzmir Hereke Halı Yıkama, İzmir Antika Halı Yıkama , İzmir kilim Yıkama , İzmir Yolluk Yıkama gibi sözcüklerle bizlere ve web sitemize kolayca ulaşabilirsiniz.

 


İzmir Koltuk Yıkama Dünyası olarak biz, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarında sağlıklı ve sıhhatli olarak yaşamlarınızı sürdürebilmniz için, gerekli olan ortamlarınızın temiz ve hijyenik olabilmesi için elimizden gelen hizmetlerin en iyisini yapmak ve sizin en yakın yardımcınız olabilmek adına her zaman sizlerin en yakınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Günümüz teknoloji ile birlikte halı dokuma teknikleride değişmektedir. Her üretilen halıda kendi cins ve modeline göre değişik tekniklerde yıkanmaktadır. Yıkamak istediğimiz halımıza doğru teknikler uygulanmaz ise halımızın görselinde yıpranmalar görülebilir. Yanlış uygulanan işlemde halımızın hem ömrünü kısaltır hemde görsel olarak yıpranmasına neden olur. İzmir Halı Yıkama Hizmetlerimizde Profosyonel Ekip ve Ekipmanlar ile başarılı sonuçlar almaktayız. % 100 müşteri memnuniyeti sunmakta olan Halı Yıkama Firmamız İzmir İçerisinde Ücretsiz servis uygulamaktadır. İzmir Halı Yıkama Fabrikamıza İnternet Üzerinden Online Randevu Alarak veya İletişim bilgilerimiz üzerinden bizleri arıyarak İzmir Ve Semtleri İçin Adres bilginizi vererek Halı Yıkama Hizmetleri Alabilirsiniz .

 

İzmir Halı Yıkama Olarak Bizi Arayın Farkı Yaşayın.. İzmir Halı Yıkama Sektöründe Öncü Profosyonel Firma. İzmir Halı Yıkama Bizleri Tercih Ettiğniz İçin Teşekkür Ederiz...

 


 

HALILARINIZI YIKAMAYA VERİKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ ... !

  • Halılarınızı vermeden önce yıkama firmasını çok iyi araştırın sezonluk geçici bir firmamı , fabrikasyon çalışan bir firmamı , merdiven altı tabir edilen bir firmamı yıkama firmasını çok iyi araştırın.

  • Halı Yıkama Fiyatlarını net öğrenin, ödemenizi halılarınız yıkanıp geldikten sonra yapın.

  • Firma Makbuzunu almadan halılarınızı kesinlikle teslim etmeyiniz.

  • Makbuzda yazılı olan firma isminin, telefon iletişim numaralarının, açık adreslerinin, kaç adet halı teslim ettiğinizin, ve özellikle makbuz numarasının yazılı olup olmadığına çok dikkat ediniz.

  • Makbuz üzerine yazılan kendi telefon iletişim numaranızın doğru ve eksiksiz olarak yazıldığına dikkat ediniz.

  • Yıkanan ve size teslim edilen halılarınızı poşet içerisinde kesinlike bırakmayınız, uzun süre poşette kalan halılar küf ve çillenme yapar.

  • Teslim süresi içerisinde gelmeyen ve teslim edilmeyen halılarınızın kesinlikle takipçisi olunuz.

  • Yıkamada kullanılan ürünler hakkında bilgi isteyin.
Call Now Button