Menu KOLTUK YIKAMA DÜNYASI
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Sonuçlar
Link Referanslar
İZMİR KOLTUK YIKAMA
BORNOVA YORGAN YIKAMA

İZMİR BORNOVA YORGAN YIKAMA

BORNOVA BATTANİYE YIKAMA

 

 

Yorgan ve Battaniyelerimizi evimizde yıkama oldukça zor bir iştir . Yorganlarımız Makinamıza sığmaz sığdırsak makinamıza zarar verir . Yıkaması ve kurutması oldukça problem olan yorgan ve battaniyelerinizi son sistem makinalarımız ile yıkayıp sizlere teslim ediyoruz. Yorgan ve battaniyelerimiz yapısı gereği bakteri üretmeye çok müsaittir.

Özellikle kış aylarında oldukça fazla kullanılan yün yorganlar kir leke toz ter vesaire gibi nedenlerle kirlenmektedir. Kirlendiği zaman ise mikroorganizmalar üreterir ve koku oluşmasına da sebep olur. Sağlığımız açısından risk oluştururlar. Genelde evlerde yapılan diğer yöntemlere değinecek olursak bir kabın içerisine su ve deterjan konularak yıkanmakta ve hatta çiğnenmektedir.


Bu ise steril olması ve hijyenik olması açısından hiçbir şekilde tavsiye edilmemektedir. Yün yorganlların mutlaka anti bakteriyel ilaçlarla profesyonel bir şekilde yıkanması ve ardından yapılacak sıkma işleminin ve kurutma işlemininde yine oldukça profesyonel ekipmanlarla yapılması gerekmektedir. Özellikle de kurutma aşamasında hiçbir nemlilik kalmamasına çok dikkat edilmelidir ki tekrar bakteri oluşumu ve çürüme önlenebilsin. BORNOVA Yorgan Yıkama Firmamız, BORNOVA Yorgan yıkama ve BORNOVA Battaniye Yıkama  konusunda da uzman bilgi ve tecrübelere sahip yıllarında vermiş olduğu deneyimler sayesinde sizlere sınırsız hizmet imkanları sunmaktadır. BORNOVA Battaniye Yıkama  Herhangi bir mağduriyet durumu ile karşı karşıya kalmadan problemsiz bir şekilde ve derinlemesine temizlik elde etmek istiyorsanız yün yorganlarınızı yıkatmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

BORNOVA YORGAN YIKAMA BORNOVA BATTANİYE YIKAMA BORNOVA YORGAN TEMİZLEME BORNOVA BATTANİYE TEMİZLEME BORNOVA YORGAN YIKAMA TAVSİYE

 

Call Now Button